Tipy na výlety Tenerife | Zajímavosti Tenerife

kanarske-ostrovy-bg-header-title.png
     
 

Tipy na výlety na Tenerife

 

Tenerife druhým nejnavštěvovanějším ostrovem z celého souostroví, ročně sem zavítá skoro devět milionů návštěvníků. Představíme Vám zde největší turistická centra Tenerife. Playa de las Américas je top letovisko jižní časti ostrova, slavné, známé a dobře situované. Celoročně dotovaná slunečními paprsky vítá Playa de las Américas rok co rok turisty. Poblíž se nachází přístav Los Cristianos, odkud je možnost trajektového spojení na ostrov La GomeraMatador na poli cestovního ruchu ostrova. Jedno z nejznámějších turistických středisek v Evropě. Kombinace krásných pláží, malebnosti centra městečka a turistických atrakcí, jsou jasnou odpovědí na nehynoucí popularitu Puerta de la Cruz.

          

El Médano je něco pro milovníky klidu, původně malá rybářská vesnice, která si dodnes zachovala něco ze své ospalosti a neposkvrněnosti. Právě tady se můžete vyhřívat na nejdelší pláži ostrova (se světlým pískem). Blízké okolí je jako stvořené pro trekkingové výšlapy. Inspirací pro výlety Vám může být botanicko-zoologická zahrada (Loro Parque), neopomenutelný velikán Pico de Teide a rarita rarit Icod de los Vinos – strom dračinec, starý přes 1000 let.

Vybrané zájezdy Tenerife

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Sestavte si vlastní zájezd na Kanárské ostrovy!


Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje