Dovolená na El Hierro | Zájezdy na El Hierro

kanarske-ostrovy-bg-header-title.png
     

Dovolená na El Hierro


Stejně jako na sousedních ostrovech La Gomera a La Palma, také El Hierro je spíše destinací pro aktivní dovolenou, kde nenajdete překrásné dlouhé písečné pláže jako na velkých ostrovech na východě, ale můžete zde objevovat velmi málo dotčená zákoutí divoké přírody. Právě přírodu si můžete nejlépe užít jak při pěší turistice, tak při pronajmutí horského kola nebo z koňského hřbetu. El Hierro je navíc možná nejzajímavější potápěčskou destinací na celých Kanárských ostrovech i v celém Španělsku. Díky mořské rezervaci v blízkosti přístavu La Restinga na samém jihu ostrova je zde pozoruhodný podmořský svět plný života. Je zde mnoho strmých propastí, až 300 metrů hlubokých, podmořských útesů, kontinentálních šelfů, písčitých plošin i jeskyní. Jde o světovou potápěčskou destinaci s více než deseti prvotřídními lokacemi. Ve vesnici La Restinga je devět potápěčských center s nejmodernějším vybavením. Každé centrum má vlastní lodě, které vás zavezou na otevřenou vodu. Instruktoři jsou experti na podmořské lokality a zavedou vás k nejzajímavějším místům.

          

Foto 1 - cuartodiver, Foto 2 - Cesar Reñones Dominguez, Foto 3 - Mario Trifuoggi

Především diverzita krajiny potom překvapí každého nového navštěvníka ostrova. Pokud jste příznivci kempování, v Evropě si nemůžete zvolit o moc lepší destinaci než je El Hierro. Možná nejlepším kempem je zde La Hoya de Morcillo, který se nachází v srdci borovicového lesa uprostřed ostrova. Pokud na ostrov chcete letět z důvodu horské turistiky, můžeme vám doporučit několik tras. Pouze 1,8 km dlouhá, ale atraktivní trasa vede podle pobřeží na severovýchodě z Tamaduste do Roque Las Gaviotas. Dalšími jsou Punta Grande do La Maceta, z Arenas Blancas do La Puente, z El Pinar do La Restinga nebo tzv. vodní cesta, což je 14 km dlouhá cesta ze San Andrés do hlavního města Valverde a poté zpět.

Vybrané zájezdy Kanárské ostrovy

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Sestavte si vlastní zájezd na Kanárské ostrovy!


 
 

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje