Dovolená na Lanzarote | Zájezdy Lanzarote

kanarske-ostrovy-bg-header-title.png
     

Dovolená na Lanzarote


Na Lanzarote nedají dopustit především ti, kteří si jedou odpočinout do lůna jedinečné přírody. Živelnou zábavu a velkolepý turistický ruch zde nečekejte, zato se nebraňte výletům do nejrůznějších koutů ostrova. Velkým lákadlem na Lanzarote, nejen pro geology, je oblast lpaís de la Corona, která se nachází mezi vesnicí Orzola a mysem Punta de Mujeres. Místu dominuje vulkán obklopený bizardními lávovými formacemi, které na mnoha jiných místech nemáte šanci spatřit. Infrastruktura ostrova  je v rámci poklidného tempa, jímž Lanzarote žije, velmi solidní.

          

Většinu návštěvníků zde tvoří rodiny s dětmi a celkově potom klientela s vyššími příjmy, a tak například autobusová doprava není tak hustá jako například na ostrově Gran Canaria. Ubytovacích kapacit je dostatek, převažují hotely vyšší kategorie, ale nalézt klasický penzionek není velkým problémem. Letiště na ostrově Lanzarote je mezinárodní, má dva terminály a je nalétáváno patnácti nízkonákladovými leteckými společnosti, které Vás rychle a levně dopraví na ostrov.

Vybrané zájezdy Lanzarote

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Sestavte si vlastní zájezd na Kanárské ostrovy!


 
 

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje