Tipy na výlety La Palma | Zajímavosti La Palma

kanarske-ostrovy-bg-header-title.png
     
 

Tipy na výlety na La Palmě


Prázdninová střediska na ostrově jsou intimnějšího rázu, nečekejte zde megalomanská obchodní centra, hotelové komplexy ani spartakiádní lajny plážových slunečníků. Todoque leží na západním pobřeží ostrova a jen se to tu hemží soukromými vilkami zasazenými do zelené krajiny. V centru naleznete obligátní kostel, pár krámků a restaurací. Jako stvořené pro ničím a nikým nerušený odpočinekLos Cancajos, největší turistické středisko na La Palmě, je mnohem živější. Co by kamenem dohodil je to do metropole Santa Cruz de la Palma. Centrum oplývá koloniálními architektonickými reminiscencemi v podobě kostelíků, radnice, měšťanských domů. Nechybí pravý jižanský trh a latinské bary. V jeho bezprostřední blízkosti se nachází letiště.

          

Ačkoli pláže zde nedominují tolik jako na ostatních ostrovech, najdete tu dostatek těch zvlášť malebných, s černým lávovým pískem. Chcete-li na ostrově dobít baterky, určitě si nenechte ujít Národní park Caldera de Taburiente. Čeká Vás zde doslova rajská zahrada, prameny, čiré potůčky jako z pohádky, zeleň až oči přecházejí. Rádi  byste něco hmatatelnějšího, pak ještě v nabídce figuruje sopka Tenequía, čarovná jeskyně Cueva Bonita a pro příznivce urbanistických počinů – metropole Santa Cruz, kde se kdysi potuloval i slavný pokořitel moří Kryštof Kolumbus. Vynechat nelze ani místní specialitu – hvězdárnu na nejvyšším vrcholu.

Vybrané zájezdy La Palma

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Sestavte si vlastní zájezd na Kanárské ostrovy!


Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje