Dovolená na Tenerife | Zájezdy na Tenerife

kanarske-ostrovy-bg-header-title.png
     

Dovolená na Tenerife


Ostrov Tenerife je u turistů velmi oblíben. Skýtá skvělou souhru relaxace na exotických černých sopečných plážích a činorodé trávení dovolenéSezóna na Tenerife trvá celoročně. Ceny nejvíce kulminují o Vánocích, na Silvestra a v období karnevalu. Zajímáte-li se o ekonomičtější variantu dovolené na Tenerife, vyrazte mimo tuto vysokou sezónu. V nabídce Tenerife figuruje cyklo turistika, pěší turistika, horolezectví a různé vodní sporty. Skoro čtyř tisícovka Pico de Teide je velkým lákadlem pro dobrodružné pokořitele hor. Jedná se o stále činnou sopku, která je viditelná odkudkoli z ostrova. Typické jsou zde nejen lávové pláže, ale také vánoční hvězdy, které jsou přemnožené a považované za plevel, dále zde najdeme duny i tropické lesy.

          

Ubytování je dostatek, přicestujete-li v rámci zájezdu, o nic se již starat nemusíte. Nezávislí cestovatelé také nebudou mít problém, protože po ostrově je rozeseto spoustu soukromně pronajímaných apartmánů, pokojů a síť hotelů je taktéž hustá. Klasika klasik, hotel Mediterranean Palace je volbou pro náročné klienty. Čtyř hvězdičkový standard, výborná kuchyně a vše po ruce. Od hotelu běží slavná promenáda Playa de las Américas. Nedaleko od letiště leží hotel H 101, takže pokud jste na Tenerife jen na otočku, je to jistě správný výběr. Hotel patří do čtyř hvězdičkové kategorie. Má přímý vstup na pláž a od mezinárodního letiště Vás dělí pouhých 20 kilometrůInternational Airport Tenerife je obsluhováno autobusy, jež Vás zavezou po celém ostrově. Například jízdenka do hlavního města Santa Cruz stojí asi 6 € a dopraví Vás tam autobus 341. Nejsnazší je se dostat na Playa de las Americas, která je nedaleko letiště.

Vybrané zájezdy Tenerife

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Sestavte si vlastní zájezd na Kanárské ostrovy!


 
 

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje