Počasí El Hierro | Teploty El Hierro

kanarske-ostrovy-bg-header-title.png
     
 

Počasí na El Hierro


El Hierro má celoročně mírné, vyrovnané klima. Zároveň je ale ostrov ovíván vlhkými větry, které sráží teplotu na roční průměr málo přes 20 stupňů Celsia, což z El Hierra činí sportovní destinaci par excellence. Vlhké podnebí je jako dělané pro trvale zelené porosty, jimiž El Hierro oplývá. Vhodná doba pro návštěvu je tak prakticky celoročně.

          

Foto 1 - cuartodiver, Foto 2 - Cesar Reñones Dominguez, Foto 3 - Mario Trifuoggi

Průměrná teplota během roku nikdy neklesne pod 18 °C žádný měsíc v roce a nejnižší průměrná teplota je 15 °C. Ani v nejteplejších dnech roku zde není horko k nevydržení, protože atlantické větry, které jsou zde přítomny během celého roku, činí teplo podstatně snesitelnějším. Typické počasí na ostrově El Hierro je sice vhodné na ležení u vody, ale najdete zde o mnoho méně pláží než na větších ostrovech tohoto soustroví. Zato můžete využít přírodní koupaliště. Během prvních měsíců roku se teplota okolního oceánu nikdy nedostane přes 15 °C, ale v červenci se poměrně prudce oteplí na průměrných 22 °C, které vydrží celé léto a ochladí se až zase v září.

Průměrné teploty El Hierro

 

Zdroj: holidaycheck.cz

Vybrané zájezdy Kanárské ostrovy

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje