Dovolená na La Palmě | Zájezdy na La Palmu

kanarske-ostrovy-bg-header-title.png
     

Dovolená La Palma


La Palma je jedním z nejpůvabnějších Kanárských ostrovů, nadto si dokázala uchovat svou autentickou atmosféru a nepodlehnout masovému nájezdu turistů. Fakt, že zde musíte oželet obrovské hotelové paláce a soukromé pláže, za to určitě stojí. Na La Palmě máte šanci poznat ostrov a zejména jeho obyvatele ve své skutečné podobě.

          

Na svou velikost disponuje La Palma solidní silniční sítí o celkové délce zhruba 1200 kilometrů. Stav silnic je však pochopitelně pod průměrem evropského standardu. Do souboje se záludnými zatáčkami a průsmyky by se proto měli pouštět jen zkušení řidiči. Řešením jsou autobusová spojení, která v relativně častých intervalech propojují všechny důležité body ostrova. Drtivá většina turistů dosáhne La Palmy letecky. Přímé lety z Česka ale vypravovány nejsou, a tak je nutno letět na Gran Canaria a odtamtud využít buď trajektový přípoj nebo domácí leteckou společnost, což znamená dalších 50 minut letu. Pohodlné charterové lety přímo na La Palmu zabezpečují většinou cestovní kanceláře.

Vybrané zájezdy La Palma

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Sestavte si vlastní zájezd na Kanárské ostrovy!


 
 

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje