Tipy na výlety La Gomera | Zajímavosti La Gomery

kanarske-ostrovy-bg-header-title.png
     
 

Tipy na výlety na La Gomeře


Za návštěvu na La Gomeře rozhodně stojí metropole San Sebastian. Nečekejte zde rušné bary ani diskotéky, na La Gomeře se můžete těšit krásnou přírodou v národním parku Garajonay nebo v okolí údolí Vallehermoso. Mezi zajímavá místa, která stojí za to na La Gomeře navštívit, se rozhodně řadí metropole San Sebastian. Zbytek atrakcí je již přírodního rázu. Prim hraje národní park Garajonay (Parque Nacional de Garajonay), pod ochranou UNESCO. Nabízí pohled na 450 druhů rostlin a navíc nakouknutí do toho, jaká vegetace na zemi byla před poslední dobou ledovou. Národní park je po většinu roku zahalen do mlžného oparu, což působí mysticky.

          

Údolí Vallehermoso je synonymem pro agrikulturu a agroturistiku, místní půda je velmi úrodná a zemědělství se zde daří více než dobře. Správní městečko je dobrou základnou pro výlety do okolí. Ať už zamíříte prozkoumat skály na severu (horský masív Alto de Garajonay), nebo impozantní rokle, zelenající se svahy, sopečné skály či známé vavřínové porosty (tak typické pro La Gomeru), vždy bude údolí Vallehermoso výhodným výchozím bodemLa Gomera postrádá hlučné diskotéky a rušné bary (ačkoliv pár jich najdete), ostrov se tváří, že vlastně o turisty ani příliš nestojí, že ho ruší. Což je mnohým návštěvníkům sympatické, protože tu najdou do značné míry neporušený ekosystém a přívětivé a upřímné domorodce, kteří ještě nejsou dočista zkaženi penězi z cestovního ruchu.

Vybrané zájezdy La Gomera

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Sestavte si vlastní zájezd na Kanárské ostrovy!


Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje