Destinace Kanárské ostrovy

kanarske-ostrovy-bg-header-title.png
     
         
 

Hodnocení destinací Kanárských ostrovů

 plážegolfnoční život      klid          příroda    cena dovolené výběr zájezdů 
Gran Canaria
Tenerife
Fuerteventura
Lanzarote
La Palma
La Gomera
El Hierro

Pozn.: u každého kritéria znamená větší počet hvězdiček lepší kvalitu, počet nebo vhodnost. U ceny dovolené znamená vyšší počet hvězdiček levnější dovolenou. Maximální počet hvězdiček u všech kritérií je pět.

Oblíbené destinace Kanárských ostrovů


Kanárské ostrovy jsou doslova a do písmene mezinárodním turistickým střediskem s přídechem exotiky, díky blízkosti africkému kontinentu. Ostrovy jsou rozmanité. Gran Canaria je turisty nejpoptávanější a nejnavštěvovanější. Jižní část se chlubí skutečnou pouští, leží zde největší město celého souostroví - Las Palmas a vnitrozemí ostrova je vyplněno horami, lesy a kaňony, které lákají dobrodružné povahy. Směrem na severovýchod od Gran Canaria leží sousedka Fuerteventura, plná krásných pláží s bílým pískem. Tento ostrov je také nejblíže Africe. Nedaleko od Fuenteventury, dále severním směrem, narazíte na známý ostrov Lanzarote. Lanzarote je vulkanický ostrov, většinu jeho povrchu tvoří poušť načervenalé barvy, tvořená lávovými vyvřelinami. Lidé krajinu ostrova často připodobňují k povrchu Marsu. Ostrov je plný přírodních atrakcí jako je národní park Timanfaya, lávové jeskyně Jameos del Aqua nebo šest kilometrů dlouhá jeskyně Cueva de los Verdes, která hraje prim ve své kategorii a to v celosvětovém měřítku. Jih ostrova lemuje dlouhá pláž Playa Blanca. Vydáte-li se od Gran Canaria západním směrem, přijde Vám do cesty unikátní Tenerife, největší ostrov, v jehož středu se vypíná sopka Pico de Teide, díky níž jsou tenerifské pláže tmavé. Naleznete tady také muzeum historie Kanárských ostrovů a expozici věnovanou dobrodružným plavbám cestovatele Thora Heyerdala. Dále na západ leží menší ostrůvky La Gomera a La Palma či El Hierro, které jsou spíše než pro milovníky pláží a povalování stvořeny pro aktivní jedince, kterým nevadí občas ujít nebo ujet na kole pár kilometrů drsnějším terénem, ale o to krásnější přírodou se zelení všude kolem.

Zájezdy Kanárské ostrovy - akční nabídka

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Sestavte si vlastní zájezd na Kanárské ostrovy!


Aktuální počasí na ostrovech

 • Gran Canaria
  Španělsko
  17 °C
  polojasno
 • Santa Cruz de Tenerife
  Španělsko
  17 °C
  polojasno
 • La Palma Islan
  Španělsko
  17 °C
 • Lanzarote
  Španělsko
  14 °C
  většinou zamračeno
 • Fuerteventura (La Oliva)
  Španělsko
  17 °C
  většinou zamračeno

Garantujeme nejnižší ceny

Proč cestovat s Travel.cz

 • 200.000+ zájezdů na jedné adrese
 • Garantujeme nejnižší cenu na trhu
 • Máme vždy aktualizované nabídky zájezdů
 • Nabízíme i rezervace hotelů a letenek za výhodné ceny
 • Individualní plánování dovolené - dovolená na míru

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje