Dovolená na La Gomeře | Zájezdy na La Gomeru

kanarske-ostrovy-bg-header-title.png
     

Dovolená na La Gomeře


La Gomera je spíše pro aktivní turisty. Oblázkové pláže, příroda pod ochranou UNESCO to vše naleznete na La Gomeře. Na La Gomeru jezdí spíše aktivní turisté, podobně jako na La Palmu. Místní pláže se skládají z oblázků, což není právě ideální představa ctitelů slunce, písku a opalování. Naopak fanoušci pěších výletů, prozkoumávání nespoutané přírody si zde přijdou na své. Třetina území je zahrnuta do světového dědictví, pod ochranou UNESCO. Ubytovací kapacity na ostrově jsou, avšak nikoli v tak hojném počtu jako na ostatních ostrovech. Nicméně jsme pořád na Kanárských ostrovech, které živí právě cestovní ruch, takže se ubytování vždy najde. Výhodou také je, že sezóna trvá celoročně, takže je cestovní ruch a nápor návštěvníků příjemně rozložen.

          

Přicestovat z České republiky na La Gomeru není možné přímým letem. Je nutno letět na Tenerife a odtamtud trajektem, který pluje necelou hodinu. Valle Gran Rey je největší prázdninové středisko (lze-li to tak vůbec nazvat) na ostrově. Jedná se o řetězec malých, vzájemně na sebe nalepených letovisek (Pa Puntilla, La Calera, Vueltas a La Play), kde lze trávit pohodovou dovolenou. Doporučeníhodné jsou místní restaurace. Playa de Santiago je hned v závěsu za Valle Gran Rey. Toto středisko má výhodu, že je situované kousek od letiště (20 kilometrů). Byly časy, kdy to tu opravdu hodně žilo. Kdy Playa de Santiago byla nejživější adresou ostrova, ale pak přišla krize, z níž se středisko dodnes se střídavými úspěchy vzpamatovává. Turistům se zde však líbí, jedná se o nejteplejší místo na ostrově, i když s kamenitými plážemi.

Vybrané zájezdy La Gomera

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Sestavte si vlastní zájezd na Kanárské ostrovy!


 
 

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje