Dovolená na Gran Canaria | Zájezdy na Gran Canaria

kanarske-ostrovy-bg-header-title.png
     

Dovolená na Gran Canaria


Krásné pláže s jemným pískem, čisté moře a hotelové komplexy nabízející vše, co si jen můžete přát - to vše a mnohem více zažijete na své dovolené na Gran Canaria. Pokud Vás láká dovolená na pláži, je pro Vás Gran Canaria jako stvořená. Pláže se pyšní jemným pískem z rozmělněných schránek korýšů, nejkrásnější pláží je bezesporu Playa del Inglés známá stále se měnícím systémem písečných dun. Moře je na ostrově živější, vlny ve větrných dnech dosahují až 1,5 metru, ale při bezvětří je moře klidné. Milovníci aktivní dovolené zde naleznou řadu malebných míst pro pěší túry, každý hotelový komplex je vybaven tenisovými kurty a vyhlášená golfová hřiště lákají začátečníky i pokročilé. Odborníci řadí golfová hřiště na Gran Canaria mezi nejlepší ve Španělsku. V současné době je zde osm nádherných hřišť rozmístěných po celém ostrově. Vše je navrženo odborníky v oboru a každé nabízí oázu klidu, kde si můžete vychutnat krásnou atmosféru po celý rok i zlepšit svou hru.

          

Vybrané zájezdy Gran Canaria

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Sestavte si vlastní zájezd na Kanárské ostrovy!


 
 

Doprava a ubytování Gran Canaria


Na ostrově naleznete řadu vesniček jako Terror nebo Puerto Rico, největší je hlavní město ostrova Las Palmas, kde je situováno také letiště. Nejběžnějším typem dopravy je letadlo, pokud máte rádi dobrodružství, můžete se na ostrov vypravit i lodí. Tento způsob cestování doporučujeme jen pro odvážné, cesta je delší a mnohem náročnější. Pro snadnější cestování na ostrově je nejlepší pronajmout si osobní automobil, cenově se to vyplatí a nemusíte strávit celou dovolenou pouze v jednom letovisku, ale můžete se vydat prozkoumat krásy ostrova na vlastní pěst. Můžete využít také autobusovou dopravu, časový interval je poněkud delší než u nás a v některých oblastech jezdí autobus jen jednou denně. Posledním typem dopravy jsou vozidla taxi služby, ceny jsou přijatelné a ve větších letoviscích jsou hojně turisty využívány k cestě za nakupováním nebo zábavou.

          

Ubytovat se můžete v luxusních hotelech (hotely nejnižší kategorie jsou oceněny dvěma hvězdičkami, nejluxusnější hotely mají až pět hvězdiček) nebo apartmánech s vlastní stravou. Pro milovníky komfortu nabízí ostrov speciální ubytovací komplexy nazvané paradory (bývalé kláštery, hrady nebo jiné historické budovy) nebo casas rurales (exkluzivní venkovská sídla), oba typy jsou vhodné pro náročnější turisty, protože nepatří mezi nejlevnější záležitosti. Ubytování si zajistěte dopředu prostřednictvím internetu nebo cestovní kanceláře, protože ostrov patří mezi nejnavštěvovanější destinace Kanárského souostroví a cestování tzv. na blint by se Vám nemuselo vyplatit.

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje