Počasí La Palma | Teploty La Palma

kanarske-ostrovy-bg-header-title.png
     
 

Počasí na La Palmě

 

Krásný ostrov (španělsky Isla Bonita) nebo „Malé Švýcarsko v Atlantiku“ – takové přezdívky si La Palma vysloužila za nedotčené přírodní krásy a také stabilní počasí bez mlh a dešťů. La Palma je idylickou destinací, která má celoročně mírné, vyrovnané klima. Zároveň je ale ostrov ovíván vlhkými větry, které sráží teplotu na roční průměr 20 stupňů Celsia, což z La Palmy činí sportovní destinaci par excellence. Vlhké podnebí je jako dělané pro trvale zelené porosty, jimiž La Palma oplývá. Vhodná doba pro návštěvu je tak prakticky celoročně.

          

Průměrná teplota během roku nikdy neklesne pod 18 °C žádný měsíc v roce a nejnižší průměrná teplota je 15 °C. Ani v nejteplejších dnech roku zde není horko k nevydržení, protože atlantické větry, které jsou zde přítomny během celého roku, činí teplo podstatně snesitelnějším. Typické počasí na ostrově La Palma je vhodné pro ležení u vody i opalovaní, ačkoliv najdete o mnoho méně pláží než na větších ostrovech tohoto soustroví. Během prvních měsíců roku se teplota okolního oceánu nikdy nedostane přes 15 °C, ale v červenci se poměrně prudce oteplí na průměrných 22 °C, které vydrží celé léto a ochladí se až zase v září.

Průměrné teploty La Palma

 

Zdroj: holidaycheck.com

Vybrané zájezdy La Palma

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje