Tipy na výlety Fuerteventura | Zajímavosti Fuerteventury

kanarske-ostrovy-bg-header-title.png
     
 

Tipy na výlety na Fuerteventuře


Na Fuerteventuře se určitě nebude nudit ani pokud Vás omrzelo lenošení na pláži nebo zápas s vodním živlem na surfu či jiném plavidle. Ostrov nabízí na tak malé ploše skutečně nevídanou porci exotické romantiky. Kromě krásného moře a pláží sem cestovatele lákají písečné duny ze saharského písku a úchvatné větrné mlýny Molino de Antigua a Betancuria. Akčnější turisty nebo rodiny s dětmi potěší vodní parky (Baku Water Park), návštěva zoologické zahrady, je možno si zajet na safari (Safari de Camellos) nebo prozkoumat ponorku Sub Cat.

          

Fandíte-li skutečným přírodním zázrakům, vydejte se do Parque Natural de las Dunas na severovýchodě ostrova. Rázem se ocitnete na Sahaře. Krajina je zde tak suchá, vyprahlá a opuštěná, že jedinými společníky Vám zde bude písek, vítr a ticho. Až budete mít pouště po krk, skočte na člun a navštivte Isla de Los Lobos, mini ostrov vklíněný mezi Fuerteventuru a Lanzarote. Dnes přírodní rezervace, kdysi útočiště tuleňů stejně jako pirátů.

Vybrané zájezdy Fuerteventura

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Sestavte si vlastní zájezd na Kanárské ostrovy!


Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje