Dovolená na Fuertaventuře | Zájezdy na Fuerteventuru

kanarske-ostrovy-bg-header-title.png
     

Dovolená na Fuerteventuře


„Oáza v poušti civilizace“, tak nazval Fuerteventuru španělský básník Miguel de Unamuno. Dnes oázy tvoří různá letoviska a turistická střediska. Za nejlepší pláže jsou považované ty na poloostrově Jandía, například Playa de Cofete, Morro Jable či surfařská bašta Playa de Sotavento. Středisko Caleta de Fustes (též zvané Playa del Castillo) navštěvují rodiny s dětmi, je to jedna z mála oblastí, kde neduní mohutné vlny. Toto letovisko je i poměrně blízko letiště. Centru dominuje moderní nákupní centrum a gastronomické menu je zde více než pestré. Výhodou je také dobré spojení se zbytkem ostrova. Ubytování se omezuje na menší hotely, hotýlky a soukromé penziony, což dotváří rodinnou image letoviska.

          

Opakem Calety de Fustes je Costa Calma, veselé středisko v luxusním hávu, s vytříbenou architekturou, honosnými hotely a restauracemi pro skutečné gurmány. Místní Playa del Sotavento, nejproslulejší pláž ostrova, je už jen třešničkou na tomto pomyslném naparáděném dortu. Ubytování je po ostrově dostatek, ani ve vysoké sezóně nebývá Fuerteventura přelidněna a najít azyl zde není problém. Co se týče dopravy, je ostrov protkán několika hlavními tahy. Asi 5 kilometrů od hlavního města leží mezinárodní letiště (FUE). Pochopitelně patří k menším, ale je solidně vybavené  - nechybí bankomaty, parkování, půjčovny vozů a letiště je obsluhováno autobusy číslo 3 nebo 10, jež vás dopraví do města.

Vybrané zájezdy Fuerteventura

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Sestavte si vlastní zájezd na Kanárské ostrovy!


 
 

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje